Загартоване та термозміцнене скло

Володіючи високою механічною і термічною міцністю, загартоване скло відноситься до категорії безпечних стекол.

Основними характеристиками загартованого скла є його висока механічна міцність, термостійкість і ударна в'язкість.

Основними характеристиками загартованого скла є його висока механічна міцність, термостійкість і ударна в'язкість.

Сьогодні загартоване скло має широку сферу застосування. Воно є невід'ємним елементом в склінні фасадів сучасних будівель, в розробці інтер'єрів. Автомобілебудування, меблі та побутова техніка також не обходяться без загартованого скла.

Основними характеристиками загартованого скла є його висока механічна міцність, термостійкість і ударна в'язкість, завдяки чому загартоване скло відноситься до категорії безпечних стекол. Цей матеріал в кілька разів міцніше за звичайне скло.

Його досить важко розбити і тому його застосовують найчастіше у виробництві зовнішніх і внутрішніх вітрин магазинів, внутрішніх перегородок і дверей будівель, які забезпечують відмінний рівень шумоізоляції.

Загартоване скло використовується в автомобільному виробництві, з нього виготовляються бічне і заднє скло.

Поряд з традиційними методами визначення якості загартованого скла, фірма ЛОСК використовує додаткові прилади та інструменти, які дозволяють на всіх стадіях процесу загартовування визначати основні показники, що характеризують його якість.

Контролюючи поверхневі напруги, локальні викривлення і хвильову деформацію, фірма гарантує високий рівень надійності і безпеки, а використання для цих цілей приладів та інструментів фірми AYROX (Бельгія) дає нам право класифікувати наше загартоване скло за Європейськими стандартами EN 12150-2 (загартоване скло); EN 1863-1 (Термозміцнене скло) і стандарту ASTM (American Society for Testing and Materials) C1048 (Standard Specification for Heat-Strengthened and Fully Tempered Flat Glass).

Загартування скла виконується на високопродуктивної лінії ProE-2136-CTA-20 фірми Tamglass. Вдосконалена система конвекції, встановлена ​​на цій печі, дозволяє виготовляти загартоване скло дуже високої якості.

Комп'ютерне управління дозволяє підібрати відповідні параметри гартування для кожного виду скла, забезпечити точний контроль за температурою на поверхні скла, стабільність і повторюваність процесу.

Параметри загартування скла:

  • Товщина 4 мм до 19 мм;
  • Розміри:
    • max 2100х3600 мм;
    • min 100х250 мм;
  • Термозміцнення скла до 10 мм по EN 1863;
  • Загартовування транспортних стекол;
  • Загартовування скла Low E до емісії 4%.

Області використання загартованого скла

Загартоване скло в інтер'єрі пасажирських вагонів українського проізводства.

Загартоване прозоре скло використовувалося в скління вікон вагонів; прозоре, частково емальоване - для створення перегородок; частково емальований сатин - для скління дверей; триплекс із загартованого скла - для полиць стелажів.

Загартоване скло - відео

Виробництво високоякісного загартованого скла фірмою ЛОСК Харків (Україна).
Фірма ЛОСК Харків (Україна) загартовує скло на сучасній високопродуктивній промисловій лінії Tamglass ProE-2136-CTA-20 з удосконаленою системою конвекції.
Вам потрібно авторизуватись, щоб мати можливість коментувати матеріали сайту.