Склопакети

Склопакети енергозберігаючі багатофункціональні. Безпечні. Фірма ЛОСК виробляє всі види склопакетів, які можуть бути одночасно енергозберігаючими, сонцезахисними, шумоізоляційними, безпечними і гарними!

Склопакети. Однокамерні. Багатокамерні. Будь-які розміри. Склопакети з вітражем.

Склопакети. Однокамерні. Багатокамерні. Будь-які розміри. Склопакети з вітражем.

Основою світлопрозорих конструкцій, сучасних віконних і дверних блоків, є герметичний мультифункціональний склопакет, що дає можливість забезпечити в приміщенні достатню теплоізоляцію, шумоізоляцію, захист від сонячного перегріву і безпеку.

Перший склопакет фірма «ЛОСК» виготовила вручну в далекому 1992 році.

Це був унікальний і багатьом незрозумілий виріб і часто чулося питання: «а навіщо?».

Паралельно зі споруджуваним в смт. Пісочин, Харківської області заводом з виробництва металопластикових вікон «Надія» фірма розвивала напрям по виробництву склопакетів і вже в 1998 році на придбаній напівавтоматичній лінії італійської фірми "Forel", яка до цього вже була у використанні, був виготовлений перший склопакет з дотриманням всіх вимог і норм. Це була перша в Україні лінія по виробництву склопакетів.

В даний час напівавтоматична лінія по виробництву склопакетів австрійської компанії "Peter Lisec" дозволила фірмі повністю виключити людський фактор із трудомістких і відповідальних процесів складання, скоротивши кількість працюючих і при цьому підвищивши продуктивність праці.

Використання у виробництві склопакетів різного виду спеціальних стекол дає нам можливість виготовляти багатофункціональні склопакети - сонцезахисні, енергозберігаючі; а наявні технології дозволяють виготовити їх ударостійкими, стійкими до пробивання, кулетримкими і безпечними.

Лінія виробництва склопакетів складається з наступних модулів:

  1. Автоматизована первинна герметизація склопакетів base BUTYLE.
  2. Товщина скла від 3 до 25 мм.
  3. Максимальні розміри 2500x2500 мм.
  4. Зміна кута від 0 ° до 45 °

За конструкцією склопакети бувають двох типів: однокамерні та двокамерні. Маючи певний досвід в їх виробництві, хочемо поділитися з Вами наступною інформацією. Наприклад, двокамерний склопакет, в якому встановлено 2 низькоемісійоних скла (Low-E) і камери заповнені газом (аргон) за своїми теплоізоляційними властивостями може зрівнятися з цегляною кладкою в дві з половиною цегли, він же забезпечить Вам спокійне життя навіть якщо Ваше житло знаходиться в районі аеропорту - ідеальна шумоізоляція. Робіть висновки.

Основну увагу при виробництві склопакетів фірма приділяє їх якості. Використання високоякісного скла, дотримання технічних умов, державних стандартів, дає нам право пишатися своєю продукцією!

За 22 роки жодної рекламації!
Запрошуємо до співробітництва.