Обробка скла та дзеркала

Всі вироби зі скла підлягають попередній обробці перш ніж вони потраплять в руки споживача. Обробка кромки скла, виготовлення фацета і свердління отворів - ось її основні види.

Обробка скла і дзеркала. Свердління, зенковка та фрезерування отворів. Криволінійна, фігурна, прямолінійна обробка кромок. Фацет на склі та дзеркалі.

Обробка скла і дзеркала. Свердління, зенковка та фрезерування отворів. Криволінійна, фігурна, прямолінійна обробка кромок. Фацет на склі та дзеркалі.

Всі вироби зі скла підлягають попередній обробці перш ніж вони потраплять в руки споживача. Обробка кромки скла, виготовлення фацета і свердління отворів - ось її основні види.

Сучасний ринок вимагає високої продуктивності і одночасно найвищої якості обробки, що можуть забезпечити тільки верстати високого рівня надійності. Переслідуючи мету - продуктивність і якість, фірма "Лоск" поставила на озброєння ультрасучасні верстати фірми Bovone, у яких змінювана величина - швидкість, абсолютно не впливає на постійну величину - якість.

Влітку 2020 року буде введенно в експлуатацію новітній в своєму класі, багатофункціональний, вертикальний обробний центру з ЧПУ фірми Intermac, модель Vertmax 2.2.

Вертикальний обробний центр Vertmax 2.2 - 3.3 - це комплексне високопродуктивне рішення для обробки скла за один автоматичний виробничий процес. Ідеально підходить для виготовлення дверей, перегородок, фасадів, структурного скління.

Обробний центр з ЧПУ Vertmax 2.2 - 3.3 призначений для виконання таких операцій:

  • двостороннє свердління
  • фрезерування
  • шліфування
  • полірування
  • зенкування

Якість обробки висока і незмінна!

Прямолінійна обробка кромки скла та дзеркал

Прямоолінійна обробка скла

Прямолінійна обробка скла (шліфування, полірування) виконується на верстатах фірми - Bovone: ELB 102, ELB 10/45 і зовсім новому ELB 12HS.

Верстати Bovone вважаються кращими в своєму класі і дозволяють виготовляти ідеальну глянсову поверхню кромки (фаски) як для звичайного скла, так і для багатошарового (ламінованого) скла.

Введення в експлуатацію нового верстата Bovone ELB 12HS і зміна конфігурації конвеєра в цеху обробки скла фірми «ЛОСК», дозволили відчутно підняти продуктивність лінії прямолінійної обробки скла.

Криволінійна обробка кромки скла та дзеркал

Для складних видів обробки скла і дзеркала фахівці фірми «ЛОСК» використовують новий високотехнологічний багатофункціональний центр Intermac Master 43 Glass +.

"Інтермак Майстер 43 Гласс Плюс" являє собою останню еволюцію виробів INTERMAC в світі 3-вісних центрів для обробки скла.

Криволінійна обробка скла на центрі обробки скла Intermac Master 43 Glass +

Також криволінійна обробка кромки скла та дзеркал виконується на напівавтоматичних кромко-облицювальних верстатах Lovati LOV-1000-EES, Meccanica CAMBI та Z.Bavelloni SB-10.

Фацет (фасет) на склі, дзеркалі

Виготовлення фацета прямолінійної форми, наразі завширшки до 60 мм, на стеклах і дзеркалах проводиться на новому високопродуктивному верстаті фірми Bovone, модель 471.

Фацет на склі від фірми ЛОСК

Виготовлення фацета криволінійної форми на стеклах різної товщини проводиться на напівавтоматичних кромко-облицювальних верстатах верстатах Lovati LOV-1000-EES, Meccanica CAMBI та Z.Bavelloni SB-10 .

Для більш складних видів обробки виробів зі скла використовується високотехнологічний багатофункціональний центр Intermac Master 43 Glass +.

Свердління, фрезерування, зенковка отворів в склі і дзеркалі

Свердління отворів в склі від фірми ЛОСК

Свердління отворів в склі, дзеркалі, триплексі виконується нашими фахівцями на спеціалізованому верстаті RBB di Brazzi.

Внутрішні отвори правильної форми в склі, дзеркалі, в діаметрі від 40 мм, криволінійні внутрішні отвори, отвори в триплексі, а також обробка внутрішніх кромок отворів виконуються на багатофункціональному центрі Intermac Master 43 Glass +. Товщина скла при цьому може варіюватися від 4 до 19 мм.

Фрезерування і вирізання отворів з внутрішньої обробкою в склі від фірми ЛОСК