Виробничі потужності з обробки скла та дзеркала фірми ЛОСК
Двадцять одиниць обладнання найвідоміших європейських виробників, розташованих на площі в сім тисяч квадратних метрів, дають право вважати фірму «ЛОСК» суперсучасним підприємством по переробці скла.
Порізка скла
Порізка скла на фірмі ЛОСК в Харкові здійснюється на автоматичній лінії різання і розлому плоского скла від фірми «Lisec» (Австрія).
Технічні можливості автоматичної лінії різання і розлому плоского скла:
- Товщина скла від 2 до 12 мм.
- Товщина триплекса від 4 до 12 мм.
- Максимальні розміри листа 3300x2550 мм.
Прямолінійна обробка кромки скла
Найкращі в своєму класі верстати італійської фірми Bovone дозволяють фірмі «ЛОСК» обробляти кромку скла з високою якістю та швидкістю. Раціональне розташування їх в цеху відчутно підвищує продуктивність за рахунок виключення холостого ходу оператора перед верстатом.
Влітку 2020 року буде введенно в експлуатацію новітній в своєму класі, багатофункціональний, вертикальний обробний центру з ЧПУ фірми Intermac, модель Vertmax 2.2. Фірма отримає можливість в три рази збільшити продуктивність, а потенційні замовники отримають свердління, зенковку, фрезерування, шліфування та полірування кромки найвищої якості. Крім того, центр дозволить обробляти скло з м'яким покриттям не завдаючи йому будь-яких пошкоджень.
Виробники склопакетів отримають ідеальне скло для своєї продукції.
Технічна характеристика Vertmax 2.2:
- Максимальний розмір скла (мм) 3500/2200
- Мінімальний розмір скла (мм) 500/300
- Товщина скла (мм) 4 25
- Швидкість переміщення скла (м/хв) - 30
Технічні можливості автоматичної лінії з прямолінійної обробки кромки скла ELB 12HS:
- Відмітна особливість - висока швидкість роботи.
- Індекс HS - High Speed - 0,35 ÷ 10 м / хв
- Товщина скла від 2 до 60 мм.
- Мінімальні розміри оброблюваного скла 40х40 мм.
Технічні можливості автоматичної лінії з прямолінійної обробки скла ELB 10/45:
- Відмітна особливість - Bovone ELB 10/45 дозволяє знімати фаску під заданим кутом (0 ° ÷ 45 °) з мінімальним залишком.
- Швидкість обробки скла - 0,35 ÷ 5,4 м / хв.
- Товщина скла від 2 до 40 мм.
- Мінімальні розміри оброблюваного скла 65х65 мм.
Технічні можливості автоматичної лінії з прямолінійної обробки скла ELB 102:
- Швидкість обробки скла - 0,35 ÷ 5,4 м / хв.
- Товщина скла від 2 до 30 мм.
- Мінімальні розміри оброблюваного скла 40х40 мм.
Загартовування і термозміцнення
Загартовування і термозміцнення скла фірма "Лоск" виконує на високопродуктивній лінії ProE-2136-CTA-20 фірми «Tamglass». На печі встановлена вдосконалена система конвекції, яка дозволяє виробляти нам загартоване скло найвищої якості.
Комп'ютерне управління процесом нагріву поверхні скла надає можливість підібрати необхідні параметри загартовування для будь-якого типу скла, забезпечити контроль за температурою нагріву поверхні скла, максимальну стабільність і повторюваність процесу.
Фірма «ЛОСК» має можливість загартовувати скло розмірами від 100х250 мм. до 3600х2100 мм. з товщиною скла від 4-х до 19-ти мм.
Параметри загартовування скла:
- Товщина скла від 4 до 19 мм.
- Максимальні розміри 3600х2100 мм.
- Мінімальні розміри 100х250 мм.
Крім того, завдяки тій самій вдосконаленій системі конвекції фірма «ЛОСК» може загартовувати будь-яке рефлекторне скло з низькоемісійним покриттям.
Криволінійна обробка і фацет
Криволінійну обробку кромки і виготовлення фацета (декоративна обробка кромки скла або дзеркала під кутом 0 ° - 45 °) на склі, дзеркалі і триплексі ми виробляємо на напівавтоматичних верстатах: Lovati LOV-1000-EES, Z. Bavelloni SB-10 і Meccanica CAMBI.
Технічні можливості верстата Lovati LOV-1000-EES:
- Товщина скла 3-25 мм.
- Розміри оброблюваного скла 100-2300 мм.
- Ширина фаски - 5-40 мм.
- Кут фаски - 0 ° -45 °
Технічні можливості верстатів з обробки скла Z. Bavelloni SB-10 і Meccanica CAMBI:
- Товщина скла від 4 до 40 мм.
- Мінімальні розміри оброблюваного скла 150х150 мм.
- Максимальні розміри оброблюваного скла 2100х1300 мм. при вазі не більше 100 кг.
- Мінімальний радіус оброблюваного скла 75 мм.
Фігурна обробка кромки, гравірування, фрезерування
Складні замовлення по криволінійній обробці, гравіруванню, фрезеруванню скла виконуються на новому сучасному центрі Intermac Master 43 Glass +.
Майстер 43 являє собою останню еволюцію виробів INTERMAC в світі 3-вісних центрів для обробки скла.
Ці центри розраховані на компанії, які віддають перевагу в комплектуванні своїх виробничих потужностей високонадійним, високоякісним обладнанням з відмінним співвідношенням ціна-якість.
Свердління отворів
Свердління отворів в склі, дзеркалі, триплексі виконується нашими фахівцями на спеціалізованому верстаті RBB di Brazzi.
Багатофункціональний центр Intermac Master 43 Glass + в тому числі дозволяє вирізати в склі, дзеркалі внутрішні отвори правильної форми з діаметром від 40 мм, криволінійні внутрішні отвори, а також отвори в триплексі. Товщина скла при цьому може варіюватися від 4 до 19 мм.
Фацет
Для виготовлення прямолінійного фацету на склі і дзеркалах, шириною до 60 мм, використовується високопродуктивна машина 471 серії, виготовлена італійською фірмою «Bovone».
Технічні можливості фацетного верстата MM 471:
- Товщина скла від 3 до 25 мм.
- Максимальні розміри 2500x2500 мм.
- Зміна кута від 0 до 45
Мінімальні розміри при максимальній ширині фацета наведені в таблиці:
# | Довжина заготовки, мм | Ширина заготовки, мм | Максимальна ширина фацета, мм |
---|---|---|---|
1 | 35 | 35 | 8 |
2 | 40 | 40 | 10 |
3 | 50 | 50 | 15 |
4 | 70 | 70 | 20 |
5 | 90 | 90 | 25 |
6 | 110 | 110 | 30 |
7 | 130 | 130 | 35 |
8 | 160 | 160 | 40 |
Виготовлення склопакетів
Перший склопакет фірма «ЛОСК» виготовила вручну в далекому 1992 році.
Це був унікальний і багатьом незрозумілий виріб і часто чулося питання: «а навіщо?».
Паралельно зі споруджуваним в смт. Пісочин, Харківської області заводом з виробництва металопластикових вікон «Надія» фірма розвивала напрям по виробництву склопакетів і вже в 1998 році на придбаній напівавтоматичній лінії італійської фірми "Forel", яка до цього вже була у використанні, був виготовлений перший склопакет з дотриманням всіх вимог і норм. Це була перша в Україні лінія по виробництву склопакетів.
В даний час напівавтоматична лінія по виробництву склопакетів австрійської компанії "Peter Lisec" дозволила фірмі повністю виключити людський фактор із трудомістких і відповідальних процесів складання, скоротивши кількість працюючих і при цьому підвищивши продуктивність праці.
Використання у виробництві склопакетів різного виду спеціальних стекол дає нам можливість виготовляти багатофункціональні склопакети - сонцезахисні, енергозберігаючі; а наявні технології дозволяють виготовити їх ударостійкими, стійкими до пробивання, пулезахищеннимі і безпечними.
Лінія виробництва склопакетів складається з наступних модулів:
- Автоматизована первинна герметизація склопакетів base BUTYLE.
- Товщина скла від 3 до 25 мм.
- Максимальні розміри 2500x2500 мм.
- Зміна кута від 0 ° до 45 °
Ламінування скла (виготовлення триплексу)
Ламінування скла відбувається в спеціальній камері (автоклаві), в якій під тиском і високою температурою проводиться склеювання шарів скла. Незважаючи на те, що даний процес є найбільш трудомістким серед інших видів ламінування, фірма використовує саме його, так як якість ламінування у нього найвища.
Історія виготовлення фірмою "Лоск" ламінованого скла налічує більше 5-ти років. За цей час фірма випробувала багато методів його виготовлення і в даний час працює, як ми вважаємо, по самому надійному методу - склеюванню стекол в автоклаві під тиском при t=150 ° С.
Як кліючий матеріал ми використовуємо тільки полівінілбутіральная плівку. Причина одна - в даний час жодний рідкий полімер не може скласти конкуренцію плівці і, як результат, триплекс, виготовлений із застосуванням плівки, володіє кращими оптичними та міцностними якостями.
Залежно від призначення, ми можемо виготовити Вам багатошарове скло наступних видів:
- Стійке до механічних впливів
- Пулестійке
- Вибухобезпечне
- Вогнезахисне
- Шумозахисне
- Морозостійке
- Багатошарове зі спеціальними властивостями (наприклад із захистом від радіоперешкод, біологічним або інформаційним захистом)
Піскоструминна обробка (матування) скла
Фірмою ЛОСК в Харкові використовується сучасне обладнання для піскоструминної обробки (матування) скла і дзеркал.
На відміну від традиційного методу переміщення скла конвеєром, верстат оснащений рухомою матувальною камерою. Нерухомість скла забезпечує можливість роботи з заготовками складної форми і виключає виникнення подряпин на задній стороні скла.
Кордони області матування та швидкість переміщення камери та каретки задаються за допомогою системи ЧПУ.
Технічні дані:
- Максимальний розмір скла 3000 х 2250 мм.
- Продуктивність 5..9 хв / м2
Фарбування скла
Декоративне забарвлене скло - це скло, одна сторона у якого покрита рівним шаром фарби.
Фарбування може здійснюватися як вручну, так і за допомогою спеціальної автоматизованої лінії забарвлення CML Finishing, завдяки якій проводиться фарбування великих партій однотипних виробів в стислі терміни.
Технологія, яку застосовує фірма "Лоск", дозволяє досягти сталості та рівномірності кольору, високої адгезії фарби зі склом і екологічної безпеки.
Використовувані при виготовленні фарбованого скла лакофарбові матеріали, стійкі до світла та здатні витримувати температуру до 150 градусів С °, не містять важких металів або хімічних речовин, шкідливих і небезпечних для навколишнього середовища.
Фірма Лоск виготовляє архітектурне фарбоване загартоване скло стемаліт - листове прозоре скло, покрите з одного боку шаром керамічної фарби, яка закріплюється на склі в процесі термічної обробки, при якій фарба оплавляется і міцно з'єднується з поверхнею скла.
Процес фарбування пов'язаний з процесом загартовування, в результаті чого не тільки шар фарби набуває підвищену стійкість до зовнішніх впливів, але і скло набуває підвищену ударну міцність.
Впровадження автоматизованого комплексу точного підбору кольору, підготовки і дозування барвників для фарбування скла в ручному та автоматичному режимах дозволяє точно підібрати колір за бажанням замовника.
Виробництво вітражів
Вітражі виготовляються в спеціальній чистій кімнаті, обладнаній таким чином, щоб мінімізувати кількість пилу в приміщенні.
Технологія виготовлення вітражів CADRAM має наступні переваги:
- швидша і точніша обробка
- підвищений рівень контролю за допомогою інтелектуальних насосів
- виробництво, що контролюється найсучаснішою технологією чіпів
- усунення бульбашок повітря за допомогою інноваційної системи перемішування
- швидкозмінні насоси, що дозволяють швидко змінити колір, тим самим скорочуючи час простою
- інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення, що забезпечує гнучкість та швидкість роботи, забезпечуючи постійне виробництво
- безшовна передача дизайну до застосування
- всебічна надійність
Технічні можливості фірми Лоск додають до переваг технології CADRAM також ряд унікальних можливостей та переваг над класичним вітражем:
- можливе виготовлення контура будь-якого ступеня складності, тут можуть бути не тільки криволінійні, але і геометрично правильні елементи необхідного розміру (від декількох міліметрів до розмірів скла) і конфігурації
- виготовлений CADRAM-вітраж міцніше, ніж інші види вітражів, тому його краще використовувати для декорування вікон, дверей, перегородок, прорізів, його можна використовувати і в оформленні склопакетів
- вітраж можна нанести на БЕЗПЕЧНЕ скло
- вартість виготовлення вітража за технологією CADRAM значно доступніша ніж у класичного вітража, а терміни виготовлення значно коротші
Лаки, використані у виробництві, дозволяють передавати величезну кількість відтінків кольору залежно від концентрації і від процентного співвідношення вихідних пігментів.