Скло / Що ми робимо / ПВКФ ЛОСК

Скло

Скло та дзеркало з промисловою порізкою в Харкові. Скло безбарвне, скло тоноване в масі, освітлене скло, скло сатин, скло з покриттям, забарвлене скло, ламіноване скло. Лоск, Харків.

Скло та дзеркало. Скло зі складу в Харкові.

Листове флоат-скло

На сьогоднішній день фірма «Лоск» пропонує зі складу в Харкові більше ніж 150 видів скла.

Скло безбарвне

Скло безбарвне товщиною від 2 до 19 мм (AGC Glass Europe (Бельгія), Pilkington (Англія), Guardian (США), Saint-Gobain (Франція), KAVEH Glass (Іран), Sisecam (Туреччина), завод "Саратовстекло" (Росія)).

Прозоре скло, яке виготовляється за системою флоат, є високоякісним прозорим склом з плоскопаралельними поверхнями і застосовується для скління дверей, вікон, вхідних стін і порталів, зовнішніх огороджувальних конструкцій будівель, вітрин, інтер'єрних перегородок, меблів і в інших місцях, де пред'являються високі вимоги до пропускання світла і естетичному оформленню заскленої поверхні.

Склад скла

У процесі виробництва, флоат-скло з печі плавлення надходить в горизонтальній площині і простягається через ванну з розплавленим оловом у вигляді плоскої стрічки з наступним охолодженням до температури різання. В результаті проходження через ванну з оловом скло полірується і стає абсолютно рівним. Тому, прозоре скло, виготовлене за технологією флоат, називають полірованим склом. Метод флоат забезпечує виробництво скла з відсутністю як механічних, так і оптичних дефектів зі стабільною товщиною (від 2 до 25 мм).

Виконуємо ОПТОВІ та РОЗДРІБНІ ЗАМОВЛЕННЯ

Скло ріжеться як вручну, висококваліфікованими професійними різальниками, так і на устаткуванні, що дозволяє виконувати замовлення великого об'єму. Замовити

Скло тоноване в масі

Тоноване скло

Скло тоноване в масі товщиною від 4 до 10 мм (AGC Glass Europe (Бельгія), Pilkington, Guardian, Saint-Gobain, KAVEH Glass, Sisecam, завод "Саратовстекло").

Скло тоноване в масі виготовляється за тією ж технологією, що і безбарвне прозоре флоат-скло. Колір формується додаванням оксидів металів в скломасу в процесі плавління. Основною властивістю тонованого скла є знижене оптичне пропускання, яке залежить як від колірного відтінку скла, так і від його інтенсивності, і може становити від 80% у світлого тонованого скла до 5% і менше у темного тонованого скла.

Тоноване скло широко застосовується в будівництві для спеціального внутрішнього і фасадного скління громадських, адміністративних і житлових будівель в ситуаціях, коли є вимога знизити яскравість освітлення або в разі необхідності запобігти перегляду через скло з одного з його сторін. Таким чином, тоноване скло захищає внутрішнє оздоблення приміщення від сторонніх поглядів, а також захищає приміщення від сонячних променів і, відповідно, від надмірного нагрівання, оберігаючи предмети інтер'єру та меблі від вицвітання.

Необхідно відзначити і ту обставину, що тоноване скло, яке використовується для внутрішнього оздоблення інтер'єру і зовнішнього облицювання фасадів будівель, надає конструкціям скління і інтер'єру приміщення оригінальний та сучасний вигляд.

Завдяки всім вищезазначеним властивостям тоноване скло все частіше застосовується при склінні сучасних світлопрозорих конструкцій будівель і набуває все більшого поширення.

Освітлене скло

Освітлене скло - це спеціально розроблене флоат-скло, яке не має кольорових відтінків, властивих стандартному безбарвному склу.

Освітлене скло - ідеальний продукт для широкого спектра застосувань - від комерційних фасадів до виробництва меблів, це спосіб продемонструвати справжній колір і поліпшити світлопередачу в будь-якому варіанті скління.

Скло освітлене має кращі характеристики в порівнянні зі звичайним флоат-склом, в тому числі, підвищене світлопропускання, а також більш високий коефіцієнт пропускання сонячної енергії (сонячний фактор).

На відміну від звичайного силікатного скла з типовим зеленуватим відтінком, в освітленому склі суттєво зменшений вміст заліза. Це скло виготовляється з дотриманням жорстких вимог до процесу виробництва і якості сировини. Цим досягається високий коефіцієнт світлопропускання - 91%.

Потрібно безбарвне скло?

Вкажіть адресу скриньки для відповіді від менеджера

Скло сатин

Скло сатин товщиною від 4 до 12 мм (YORGLASS, китайського і вітчизняного виробництва).

Матове скло сатин виготовляється шляхом хімічного травлення скла і має ту ж галузь застосування, що і флоат-скло. В процесі обробки і виготовлення матоване скло набуває нових якостей: термостійкість, міцність, непрозорість, стабільність тону і довговічність поверхневої обробки.

М'які розмиті тони променів світла, що проходять скрізь скло, дозволяють використовувати сатиноване скло в найрізноманітніших дизайнерських композиціях.

Скло з покриттям

Скло з покриттям: сонцезахисним, енергозберігаючим, багатофункціональним (AGC Glass Europe (Бельгія), Pilkington, Guardian, Saint-Gobain, KAVEH Glass, Sisecam).

Історія пам'ятає два способи нанесення напилювання на скло. При потоковому (піролітичному) процесі напилення на скло наноситься безпосередньо в процесі виготовлення листового скла, при непотоковому процесі напилення наноситься за допомогою вакуумно-магнетронної установки, вже після виготовлення скла.

Енергозберігаюча властивість скла пов'язана з нанесенням на його поверхню низькоемісійних оптичних покриттів, тому скло з таким покриттям одержало назву низькоемісійного.

Ці покриття забезпечують проходження в приміщення короткохвильового сонячного випромінювання, але перешкоджає виходу з приміщення довгохвильового теплового випромінювання, наприклад, від опалювального приладу (тому низькоемісійне скло ще називають селективним).

Характеристикою енергозбереження є випромінювальна здатність скла. Коефіцієнт теплового випромінювання є характеристикою поверхні, а не всього тіла і це така ж фізична характеристика, як, наприклад щільність, температура плавлення тощо.

В даний час використовується два види низькоемісійоного скла - з твердим покриттям (К-Glass/К-скло) і м'яким покриттям Low-E Glass (I-скло).

Тверде селективне покриття наноситься з рідкої фази методом розпилення на гарячу флоат стрічку, після чого віджигається. Перевагою цього покриття є висока стійкість покриття, що, в принципі, дозволяє використовувати його поза склопакетів, а недоліком - вищий коефіцієнт випромінювання (0.1 - 0.15). За складом - це провідні оксиди металів, найчастіше оксид олова, допирований фтором.

Сонцезахисне скло робить будівлю більш привабливою і до того ж зменшує необхідність в кондиціонуванні приміщень, економлячи витрати на експлуатацію будівлі і електроенергію. В жаркому кліматі сонцезахисне скло може використовуватися для зменшення проникнення сонячного тепла і яскравих сонячних променів в будівлю. У помірному кліматі воно підтримує баланс між захистом від сонця і високим світлопропусканням.

Сонцезахисне скло підходить для будь-якого застосування, де надмірне сонячне тепло стає проблемою: у великих оранжереях або скляних переходах, в фасадах будівель і атріумах. Всі продукти доступні в загартованому або ламінованому варіантах для забезпечення вимог безпеки та захисту від нападу, і можуть володіти іншими перевагами, такими як зниження рівня шуму.

Багатофункціональне скло дозволяє поєднувати в собі властивості енергозберігаючого і сонцезахисного скла.

Забарвлене скло

Забарвлене скло від 4 до 19 мм виробництва фірми «Лоск».

Забарвлене скло - популярний сучасний оздоблювальний матеріал меблевого і будівельного ринку.
Використання кольорового скла стало особливо актуально останнім часом для створення модного і сучасного екстер'єру та інтер'єру.

Це можуть бути фасади будівель, перегородки приховують комунікації в інтер'єрі двері для шаф-купе і кухонь, кухонні фартухи, міжкімнатні перегородки, розсувні двері, стільниці, торгового обладнання, офісних меблів, а так само можна використовувати забарвлене скло для оформлення стін, стель,  тощо.

Фірма «Лоск» пропонує 2 види пофарбованого скла:

  • Стемаліт це листове прозоре скло, покрите з одного боку шаром керамічної легкоплавкої фарби, закріпленої на склі в процесі термічної обробки, при якій фарба оплавляется і міцно з'єднується з поверхнею скла. Фарба, нанесена на скло таким чином, стає стійкою до зовнішніх атмосферних і механічних впливів, а також витримує перепад температур в широких межах.

    Процес фарбування пов'язан з процесом загартовування, в результаті чого не тільки шар фарби має підвищену стійкість до зовнішніх впливів, але і скло в результаті загартовування набуває підвищену ударну міцність.

    Загартоване скло не може бути піддане обробці після загартовування, з чого випливає, що вироби з стемаліта запускаються у виробництво виключно за остаточними і точними розмірами і, при необхідності, з точно заданими отворами або вирізами під елементи кріплення.

    Завдяки тому, що колір фарби, використовуваної для виготовлення виробів, може бути будь-яким і вибирається по палітрі кольорів RAL, стемаліт є довговічним і ефективним оздоблювальним матеріалом. Вищевикладені властивості стемаліта дозволяють застосовувати його як у внутрішній обробці приміщень, так і в якості матеріалу для зовнішньої обробки фасадів будівель.

    В якості оздоблювального матеріалу фасадів будівель стемалит використовується або як матеріал, яким декоративно облицьовуються окремі ділянки стін, або як елемент навісних світлопрозорих систем будівель. При використанні стемаліта в навісних світлопрозорих конструкціях, йому зазвичай відводиться роль елемента, що закриває собою міжповерхові перекриття і конструктивні елементи будівлі.

  • Декоративне забарвлене скло - це скло, одна сторона у якого покрита рівним шаром фарби. Технологія, яку застосовує фірма "Лоск", дозволяє досягти сталості та рівномірності кольору, високої адгезії фарби зі склом і екологічної безпеки. Фарби, що застосовуються в процесі виробництва, не містять важких металів або хімічних речовин, шкідливих і небезпечних для навколишнього середовища.

    Лакофарбові матеріали, використовувані при виготовленні, стійкі до світла та здатні витримувати температуру до 150 градусів С °.

    Декоративне забарвлене скло застосовують для дизайну інтер'єрів, де кольору відводиться важлива роль, а також для виготовлення меблевих фасадів. Завдяки вологостійкості покриття, дане скло можна так само застосовувати у ванних кімнатах, але повністю в воду його занурювати не можна.

Фарбування може здійснюватися як вручну, так і за допомогою спеціальної лінії забарвлення CML Finishing, завдяки якій проводиться фарбування великих партій однотипних виробів в стислі терміни.

Ламіноване скло

Скло триплекс (виробництва фірми «Лоск» і європейських виробників).

Триплекс - це композиція з двох або більше шарів скла. Таке скло має гарні захисні властивості (при розбиванні осколки залишаються приклеєними до шару плівки).

Головна перевага багатошарового скла полягає в тому, що воно забезпечує безпеку і комфорт людей - на роботі, вдома, в магазині, вагоні поїзда або в салоні автомобіля, словом, скрізь, де встановлено таке скло.

Крім цього, триплекс здатний знижувати рівень шуму, має підвищену ударостійкість і захищає від УФ-випромінювання.

Триплекс застосовується:

  • при оформленні входів і вестибюлів громадських будівель;
  • при оформленні офісних перегородок і вітрин;
  • для виготовлення скляних підлог, сходів;
  • в склопакетах, що встановлюються на дахах будівель;
  • при склінні торгівельних павільйонів і зупинних комплексів;
  • при склінні шкіл, спортивних залів і дитячих садів.

Наявний на фірмі великий асортимент скла, дозволяє виконувати замовлення в найкоротші терміни.