Фарбоване скло. Стемаліт. Емаліт.

Використання кольорового фарбованого скла стало особливо актуальним останнім часом для створення модного і сучасного екстер'єру та інтер'єру.

Скло забарвлене, стемалит, емаліт. Загартоване фарбоване скло. Забарвлене (фарбоване) скло від 4 до 19 мм виробництва фірми "ЛОСК".

Скло забарвлене, стемалит, емаліт. Загартоване фарбоване скло. Забарвлене (фарбоване) скло від 4 до 19 мм виробництва фірми

У 2019 фірма «ЛОСК» здійснила модернізацію автоматизованої фарбувальної лінії CML Finishing шляхом впровадження автоматизованого комплексу точного підбору кольору, підготовки і дозування барвників для фарбування скла в ручному і автоматичному режимах.

Забарвлене скло - сучасний оздоблювальний матеріал меблевого і будівельного ринку.

Використання кольорового скла стало особливо актуальним останнім часом для створення модного і сучасного екстер'єру та інтер'єру. Це можуть бути фасади будівель, перегородки, приховуючі комунікації в інтер'єрі, двері для шаф-купе і кухонь, кухонні фартухи, міжкімнатні перегородки, розсувні двері, стільниці, торговельне обладнання, офісні меблі. Так само можна використовувати фарбоване скло для оформлення стін, стель тощо.

Фарбоване скло від фірми ЛОСК

Декоративне фарбоване скло - це скло, одна сторона у якого покрита рівним шаром фарби. Технологія, яку застосовує фірма "Лоск", дозволяє досягти сталості та рівномірності кольору, високої адгезії фарби зі склом і екологічної безпеки. Фарби, що застосовуються в процесі виробництва, не містять важких металів або хімічних речовин, шкідливих і небезпечних для навколишнього середовища.

Лакофарбові матеріали, використовувані при виготовленні, здатні витримувати температуру до 150 С °, стійкі до світла.

Декоративне забарвлене скло застосовують для дизайну інтер'єрів, де кольору відводиться важлива роль, а також для виготовлення меблевих фасадів. Завдяки вологостійкості покриття, дане скло можна так само застосовувати у ванних кімнатах, але повністю в воду його занурювати не можна.

Фарбування може здійснюватися як вручну, так і за допомогою автоматизованої спеціальної лінії забарвлення фірми CML Finishing, завдяки якій проводиться фарбування великих партій однотипних виробів в стислі терміни.

Стемаліт

Стемаліт - загартоване скло, що впевнено завоювало лідируюче місце серед оздоблювальних будівельних матеріалів і з великим успіхом використовується в дизайні інтер'єрів та екстер'єрів. Стемаліт має високу міцність і відноситься до категорії безпечних стекол.

Стемаліт це листове прозоре скло, покрите з одного боку шаром керамічної фарби, яка закріплюється на склі в процесі термічної обробки, при якій фарба оплавляется і міцно з'єднується з поверхнею скла.

Процес фарбування пов'язаний з процесом загартовування, в результаті чого не тільки шар фарби набуває підвищену стійкість до зовнішніх впливів, але і скло набуває підвищену ударну міцність.

Загартоване скло не може бути піддане обробці, з чого випливає, що вироби з стемаліта запускаються у виробництво виключно за остаточними і точними розмірами.

Можливість використання великої кількості кольорів і відтінків керамічних фарб дозволяє поєднувати стемалит і скло в одній фасадної конструкції або з колірною гамою певного дизайну.

Завдяки своїй непрозорості і широкій колірній гамі, стемаліт широко використовується для приховування несучих конструкцій стін і міжповерхових перекриттів в найсучасніших архітектурних проектах з різними системами скління.

Стемаліт дає можливість створити однорідний фасад сучасної будівлі, оптично вирівнюючи світлопрозорі ділянки і ділянки з перекриттями.

Стемаліт в склінні фасаду готеля Харків-Палас від фірми ЛОСК

Перевагою стемаліта по відношенню до інших матеріалів, які використовуються для приховування неестетичних фасадних структур, є його невелика вага.

Також стемалит застосовується у внутрішній обробці приміщень, для приховування стін, перил ескалатора, в декоративних цілях.

Стемаліт має високу міцність і безпечний при руйнуванні завдяки властивостям загартованого скла. Ця обставина дозволяє застосовувати стемалит як у внутрішній обробці приміщень, так і в якості матеріалу для зовнішньої обробки фасадів будівель.

Володіючи високим технічним потенціалом ми можемо пофарбувати і загартувати скло розміром 3600х2100 мм. Використання скла такого розміру дозволить зберегти кошти на придбання кріпильних матеріалів і скоротити терміни введення об'єктів в експлуатацію.

Використовуючи обладнання та матеріали провідних європейських виробників, володіючи певним досвідом по загартовуванню скла, ми перетворимо в стемаліт практично будь-яке скло і можемо гарантувати високу його якість.