Аеропорт Харків термінал №1

Новий сучасний пасажирський термінал площею 20000 кв.м і пропускною спроможністю 650 пасажирів на годину, призначений для обслуговування прильоту і вильоту всіх внутрішніх і міжнародних рейсів

Аеропорт Харків термінал №1

Виготовлення загартованого скла для внутрішнього скління

Новий сучасний пасажирський термінал площею 20000 кв.м і пропускною спроможністю 650 пасажирів на годину, призначений для обслуговування прильоту і вильоту всіх внутрішніх і міжнародних рейсів

Технічна інформація

Промислова порізка листового скла

Обробка кромки

Загартування скла

Використані матеріали: Скло сатін 10 мм, скло безбарвне 6 мм

Додаткова інформація про проект

У 2008 році весь комплекс харківського аеропорту був переданий в оренду на 49 років компанії «Нью Сістемс АМ», яка входить до інвестиційної групи DCH. Злітно-посадкова смуга, як стратегічний об’єкт, знаходиться у власності держави. Компаніями Airport Consulting Vienna (Австрія) і Airport Reseach Center (Німеччина) був розроблений проект масштабної реконструкції харківського аеропорту, який почали реалізовувати в другій половині 2008 року.

28 серпня 2010 року було відкрито новий сучасний пасажирський термінал площею 20000 кв.м і пропускною спроможністю 650 пасажирів на годину, призначений для обслуговування прильоту і вильоту всіх внутрішніх і міжнародних рейсів. Вперше в історії аеропорту в новому терміналі були встановлені телескопічні трапи, які дозволили пасажирам переходити в літак безпосередньо з будівлі аеровокзалу без необхідності виходити на вулицю. Стара будівля аеропорту була реконструйована і перетворена в термінал для обслуговування VIP-пасажирів. Термінал зберіг стилістику сталінізму, на його території відкрився ресторан “Політ”, оформлений в стилі 1950-х років. На додаток до цього був побудований ангар, що включає в себе 3 секції для зберігання приватних літаків і проведення технічного обслуговування повітряних суден.

У 2012 році аеропорт “Харків” успішно забезпечив обслуговування рейсів футбольних команд і вболівальників чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. В деякі дні завантаження аеропорту була настільки високим, що для стоянки літаків використовувалося покриття старої злітно-посадкової смуги.

Джерело: Офіційний сайт Харківського аеропорту